
Павербанк + зарядка DELL hybrid adapter 45W 12800mAh, DC USB-C 7.4 4.5мм повербанк PH45W17-AA
4 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0016
Новий гібридний блок живлення DELL HYBRID ADAPTER PH45W17-AA 45W POWER BANK 12800mAh (43Wh), підходить для всіх ноутбуків та планшетів:
Одночасне заряджання кількох пристроїв, індикатор заряду.
Можна використовувати як блок живлення або Powerbank під час зарядки самого павербанку (як безперебійник) для живлення/заряду:
- роутерів та GPON-терміналів (9V/12V/19V)
- телефонів: до 6 раз
- планшетів: до 4 раз
- ноутбуків з рекомендованим блоком живлення до 90W (через USB-C до 130W): до 2 раз
Призначення: для ноутбуків, планшетів, телефонів з рекомендованим блоком живлення до 65W
Роз'єми:- DC USB-C, 7.4*5.0мм, 4.5*3.0мм (19.5V, 2.31А, 45W) x 1шт
- USB-A (5V, 2А, 10W) х 2 шт
Габарити: 71x123x19 мм
Місткість: 12800 mAh (43wh):
Комплектація: DELL power adapter (блок живлення) 45W, DELL powerbank 12800mAh, кабель живлення з вилкою США х 1, кабель живлення USB Type-C, кабель живлення 7.4 * 5.0мм, кабель живлення 4.5 * 3.0мм, феритовий фільтр х 1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 12800 мА/год |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Тип | Універсальна батарея |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення | Для ноутбука |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 173 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 22.5 мм |
| Вага | 433 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Роз'єми | USB |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 2 - 2.9 А |
| Клас якості | Original |
| Індикатор роботи | True |
- Ціна: 4 999 ₴



