
SSD Intel DC S3700 100Gb MLC Здоров'я 100% SATAIII SSDSC2BA100G3 SSDSC2BA100G3P
1 399 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0184
+380 (93) 553-90-74
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В ідеальному стані SSD Intel S3700, протестовані
Характеристики:
Об'єм: 100Gb
Напрацювання: 29-35 тисяч годин
Тип пам'яті: MLC
Здоров'я: 100%
Інтерфейс під'єднання: SATAIII
Швидкість читання: до 500 MB/s
Швидкість записування: до 200 MB/s
Детальні характеристики з офіційного ресурсу Інтел
www.intel.com/content/dam/www/public/us/en/documents/product-specifications/ssd-dc-s3700-spec.pdf
Детальний відеообзор:
www.youtube.com/watch?v=616mn1zcaJE&ab_channel=2obzora
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність інтерфейсу | SATA (SATA/150), SATA II (SATA/300), SATA III (SATA/600), SATA Revision 3.1 |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 500 Мб/сек |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 200 Мб/сек |
| Об'єм накопичувача | 100 GB |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вид | Внутрішній |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 2000000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 90 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴

