
SSD M.2 NVMe 2242 128Gb Toshiba Hynix WD PCIe gen3 x2 kbg30zmt128g
695 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0423-64
+380 (93) 553-90-74
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SSD M.2 NVMe 128Gb – чудово підходить для встановлення операційної системи. Протестовано індивідуально, мінімальне напрацювання
Інтерфейс підключення – універсальний M.2 NVMe (PCIe gen3 x2)
Об'єм: 128Гб
Швидкість: до 1300 Мб/с
Виробник: Toshiba, Hynix, Western Digital
Модель: kbg30zmt128g
Розмір: 22mm*42mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2242 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x2 (2) |
| Стан | Вживані |
| Швидкість зчитування | 1300 Мб/сек |
| Швидкість запису | 600 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴
