
SSD 128gb M2 NVMe 2230 PCI 3.0 x4 Samsung / Toshiba / Kioxia / Liteon, до 100 годин напрацювання
899 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0023-1
+380 (93) 553-90-74
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Протестовані індивідуально. Чудово підходять для зберігання данних.
Об'єм: 128 Gb
Інтерфейс: M.2 NVMe
Виробники: Samsung, Toshiba, Kioxia та інші основні бренди (НЕ КИТАЙ!) Отримаєте один з вказаних брендів. Перебирати можливості нема.
Швидкість: до 1800 МБ/с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Стан | Вживані |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 7 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форм-фактор | m.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴
